Faqja Kryesore
Rreth nesh
Aktivitete
Prokurime
Info & Lajme
Publikime
Rreth Shqipërise
Kontakt
Prokurime
Faqja Kryesore > Prokurime > Shërbime Konsulence

Shërbime Konsulence


Tirane, 27.10.2016


Fondi Shqiptar i Zhvillimit njofton se nė datėn 04.11.2016, ora 10.00 do tė zhvillojė procedurėn e prokurimit me objekt: "Realizimi i filmimeve dhe pėrgatitja e dokumentarit “Rijetėzimi i zonave urbane tė Shqipėrise” si dhe gjashtė video (spote)”.


Fondi limit i venė nė dispozicion ėshtė 3.333.000 (tre milion e treqind e tridhjetė e tre mijė) lekė pa tvsh.


Do tė realizohet njė dokumentar me kohezgjatje 10 deri 15 minuta si dhe gjashtė video (spote) me gjatėsi 3 minuta secili.


Tė gjithė tė interesuarit (Organe tė masmedias/agjenci tė specializuara ose televizione) janė tė ftuar tė marrin pjesė nė kėtė procedurė e prokurimi. Dokumentacioni i plotė i tenderit mund tė tėrhiqet nė Fondin Shqiptar te Zhvillimit pas depozitimit tė njė kėrkese pėr pjesėmarrje dhe pagesės sė njė vlere prej 1.000 (njėmije) Lekė e cila do tė derdhet nė llogarinė e Fondit Shqiptar tė Zhvillimit.


Shkarko: